Languages
Basket

products: 0

value: €0.00

go to cart

Producers
 

HJC ADWATT - triathlon helmet black mat

Availability: last items
Dispatched within: 24 hours
Price: €297.64 297.64
quantity szt.
You gain 700 points [?]
add to wish list
* - Field mandatory
Rating: 4.8
Vendor: HJC
Product code: 81302701

Description

HJC ADWATT - kask czasowy triathlonowy czarny mat

Adwatt to kask dla triathlonistów i kolarzy jeżdżących na czas zaprojektowany i testowany w tunelu aerodynamicznym, a wszystko po to by poprawić jego aerodynamiczne właściwości. Używając kasku do jazdy na czas HJC ADWATT, Victor Campenaerts i zespół LOTTO SOUDAL UCI World Tour pobili rekord
godzinnej jazdy na czas w 2019 roku.

Kask został wyposażony w 2 otwory wentylacyjne. Jego waga to 280g bez szybki oraz 340g z zamontowaną szybką. HJC ADWATT to kask aero, który zachowuje swoje właściwości aerodynamiczne zarówno z szybką jak i bez niej, tworząc kask, który jest szybki i jednocześnie wyjątkowo wentylowany. Wraz z kaskiem  otrzymujemy zapasowe wkładki, worek do prania i wysokiej jakości pokrowiec, który chroni kask i szybkę podczas transportu.

Najważniejsze cechy:

  • Kaski HJC są testowane zarówno w laboratorium, oraz w warunkach zewnętrznych tak by spełniać najwyższe standardy bez względu na warunki. HJC jest jedną z nielicznych firm produkujących kaski, która posiada własne, najnowocześniejsze laboratorium z tunelem aerodynamicznym do testowania aerodynamiki, wentylacji, hałasu i nie tylko. Laboratorium testowe w tunelu aerodynamicznym HJC mierzy siły działające na kas w różnych warunkach tak by był jak najbardziej efektywny w trakcie wyścigu na torze i szosie. 
  • Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu kasków MotoGP, projektanci i inżynierowie HJC stali się ekspertami w dziedzinie aerodynamiki i kasków wentylowanych wiatrem. Kaski aerodynamiczne, są bardziej aerodynamiczne niż klasyczne kaski szosowe, ale mają obniżony poziom wentylacji. W przypadku kasków HJC ten problem jest w dużym stopniu wyeliminowany. HJC oferuje jeden z najlepszych kasków aero z doskonałym chłodzeniem.
  • Aby osiągnąć maksymalną wentylację, w aerodynamicznych modelach HJC zastosowano technologię opartą na zasadzie Bernoulliego. W ruchu natężenie przepływu powierzchniowego na ogół wzrasta wraz z przepływem w kierunku tylnej części kasku. Dzięki różnicom ciśnień chłodne powietrze z przedniego wlotu jest wyciągane przez tylny otwór wentylacyjny rozpraszając wewnątrz ciepło, zapewniając rowerzyście optymalną wentylację i doskonały przepływ powietrza podczas jazdy.
  • Konstrukcja In-mold to technologia łącząca styropian z zewnętrzną powłoką z poliwęglanu w celu uzyskania większej wytrzymałości strukturalnej. Poprawia to ochronę rowerzysty, zapewniając wzmocnienie i doskonałe wykończenie produktu.
  • Kaski aerodynamiczne firmy HJC wyposażone są w szybkę tak by poprawić komfort jazdy zawodnika. Mimo to kask ADWATT ma doskonałe właściwości aerodynamiczne z szybką i bez.
  • Wkładki w technologii X-STATIC® powstają poprzez trwałe związanie 99,9% metalicznego srebra z powierzchnią włókna. To nie jest nanotechnologia ani złożony wzór chemiczny; X-Static to naturalne srebro. Stałe działanie X-STATIC® sprawia, że wkładki dłużej pachną świeżością, nawet po wielu użyciach. Dodatkowo wkładkę można prać.
  • Kaski rowerowe HJC są projektowane i konstruowane z najbardziej zaawansowanych materiałów, by osiągnąć jak najmniejszą wagę. Gęstość, rozmieszczenie, kształty i materiały odgrywają rolę w optymalizacji wagi.

Tabela rozmiarowa:

  • XS / S 54-56 cm 21.2-22”
  • M / L 57-59 cm 22.4-23.2”
  • XL / XXL 60-63 cm 23.6-24.8”
up
Shop is in view mode
View full version of the site

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy Shoper.pl