Producenci

Program Lojalnościowy

Garmin Edge 520 Plus - licznik rowerowy GPS do kolarstwa górskiego

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: do 3 dni
Cena: 1 539,00 zł 1539.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 530 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.9
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02083-12

Opis

Garmin Edge 520 Plus do kolarstwa górskiego - licznik rowerowy z funkcjami GPS i mapami pilotem zdalnego sterowania

Bardzo lekkie urządzenie o aerodynamicznym kształcie z zaawansowanymi funkcjami licznika rowerowego, pulsometru, pomiaru mocy oraz GPS. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość rywalizacji online w segmentach Strava. Zaawansowana analiza danych treningów w trakcie i po treningu ułatwia pokonywanie kolejnych poziomów treningu, oraz przyrost kondycji fizycznej. Wersja Plus posiada wgraną rowerową mapę Garmin Cycle Map, która zawsze zaprowadzi nas do celu bez względu na to czy trenujemy na szosie czy w terenie. .Małe gabaryty urządzenia oraz niska masa sprawiają, że jest to sprzęt idealny zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Waga urządzenia to zaledwie 60g.

Edge 520 Plus to urządzenie, które jako pierwsze w kolekcji urządzeń Garmin daje możliwość śledzenia i rywalizacji na segmentach Strava. Dodatkowo w zestawie użytkownik otrzymuje 2-miesięczny okres próbny usługi Strava Premium. Dzięki członkostwu segmenty Strava oznaczone gwiazdką są automatycznie synchronizowane z urządzeniem 520, co wyświetlane jest bezpośrednio podczas zbliżania się i pokonywania konkretnego segmentu. Do korzystania z segmentów live niezbędne jest stałe podłączenie telefonu do urządzenia oraz włączony transfer danych w telefonie.

Urządzenie posiada doskonały jakościowo wyświetlacz o przekątnej 2,3 cala. Ekran został wykonany z tworzywa, które pochłania promienie słoneczne nie powodując odbijania promieni dzięki czemu dane dostępne są w każdych warunkach pogodowych.

Jeżeli zimowe treningi na trenażerze są dla Ciebie zbyt nudne, Edge 520 Plus ma rozwiązanie. Po sparowanie ze zgodnym trenażerem posiadającym system transmisji danych ANT+ Edge oferuje kolejne funkcje. Jedną z ciekawszych opcji jest ustawienie konkretnej mocy z, którą chcemy trenować, a Edge połączy się z trenażerem, który zwiększy opór do zadanego poziomu. Dodatkowo możesz wykorzystać trasy, które pokonałeś z użyciem Edge. Również w tym przypadku trenażer dostosuje obciążenie do profilu zapisanego w urządzeniu.

 

Licznik rowerowy Edge 520 Plus ma fabrycznie załadowaną mapę Garmin Cycle Map która doskonale współgra z ostrzeżeniami nawigacyjnymi, informuje o ostrych skrętach i innych niebezpieczeństwach. Jeżeli zboczysz z trasy, którą zaplanowałeś licznik zaprowadzi Cię na nią z powrotem. Jeżeli będziesz chciał wrócić do domu szybciej niż planowałeś licznik zaprowadzi nas do punktu z którego zaczynaliśmy.

Edge 520 Plus tak samo jak większość urządzeń Garmin daje możliwość połączenia z miernikiem mocy zarówno z urządzeniami Vector ale także każdym innym posiadającym transmisję przesyłania danych ANT+ lub bluetooth. Takie połączenie daje kolejne możliwości śledzenia i gromadzenia danych takich jak FTP i mocy (W/kg) oraz danych dotyczących dynamiki jazdy. Wbudowany test FTP pomaga w określeniu tego ważnego parametru na bieżąco korygując do, co pozwala na jeszcze efektywniejszy trening. 520 łączy się oczywiście także z paskami do pomiaru tętna dzięki, którym urządzenie określi szacunkowy pułap tlenowy i czas odpoczynku po jeździe niezbędny do odpowiedniej regeneracji.

Licznik rowerowy Edge 520 bezprzewodowo łączy się ponadto z takimi jak radar rowerowy i światła Varia™4, czujnikiem prędkości, kadencji oraz tętna tętna, a także pilotem zdalnego sterowania Edge i VIRB®. Jeżeli posiadamy którąś z wag Garmin 520 również się z nim połączy i na bieżąco będzie aktualizował dane dotyczące zmiany naszej wagi.  Urządzenie oferuje możliwość integracji z elektroniczną przerzutką Shimano Di2 w celu wyświetlania na ekranie bieżącego przełożenia.

Edge 520 posiada możliwość połączenia urządzenia wraz z naszym smart phonem oraz aplikacją Garmin Connect. Daje tym samym możliwość śledzenia na żywo, powiadomień ze smartfonu, udostępniania danych w serwisach społecznościowych, informacje o pogodzie i bezprzewodowe przesyłanie danych.  Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect. Urządzenie 520 może przesyłać dane z użyciem aplikacji w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić synchronizację przy pomocy sieci WIFI. Tradycyjna synchronizacja polega na podłączeniu zegarka do komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Garmin Express. Dzięki funkcji Live Track dajemy możliwość śledzenia naszej pozycji przez członków rodziny lub znajomych, którzy przed ekranem komputera lub telefonu na bieżąco mogą śledzić nasze poczynania na trasie. 

Dzięki aplikacji TrainingPeaks, dostępnej w sklepie Connect IQ, możemy zaplanować trening w domu, wgrać go do garmina i bezproblemowo rozpocząć trening bez zastanawiania się co było w planie. Aplikacja sprawia, że codzienny trening znajduje się bezpośrednio w urządzeniu Edge. W czasie rzeczywistym poprowadzi Cię przez trening, wyświetlając przy tym docelową intensywność i czas trwania interwałów. Po treningu zsynchronizuj dane z serwisem TrainingPeaks, aby uzyskać jego szczegółową analizę i zmierzyć postępy w realizacji celów.

Dzięki aplikacji Trailforks możesz pobierać mapy szlaków do korzystania bez dostępu do Internetu. Aplikacja zapewnia dostęp do szlaków w ponad 80 państwach. Mapy Trailforks zawierają informacje topograficzne, punkty szczególne, mapy pokazujące najczęściej używane szlaki, stan szlaków, zdjęcia, filmy i wiele innych danych. Wszędzie gdzie pojedziesz, będziesz mieć dostęp do najlepszych i najbardziej aktualnych informacji. Teraz dzięki integracji z licznikiem rowerowym Garmin Edge będziesz mieć na kierownicy dostęp do wszystkich najlepszych tras serwisu Trailforks.

W zestawie przeznaczonym do kolarstwa górskiego otrzymujemy specjalny uchwyt z regulowaną pozycją licznika oraz pilot zdalnego sterowania Garmin Edge. Urządzenie umożliwia sterowanie licznikiem rowerowym Edge bez odrywania rąk od kierownicy. Ten 3-przyciskowy gadżet korzysta z łączności bezprzewodowej ANT+. Pozwala na szybkie oznaczanie okrążeń i przewijanie stron. Istnieje nawet możliwość zaprogramowania trzeciego przycisku z użyciem listy zapamiętanych funkcji. Diody LED (czerwona i zielona) sygnalizują naciśnięcia przycisków, parowanie urządzeń i tryb uśpienia. Baterię CR2032 można łatwo wymienić, a jej czas działania wynosi nawet 1 rok, jeśli nieużywane urządzenie przełączane jest w tryb uśpienia. Pilot wyposażony jest w uchwyty do montażu na rowerze szosowym i górskim. W zestawie znajduje się również silikonowe etui zabezpieczające.

Zawartość pudełka:

 • Edge 520 Plus
 • Uchwyt do roweru górskiego
 • Uchwyt standardowy
 • Pilot Edge
 • Silikonowe etui
 • Linka zabezpieczająca
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Podręczniki użytkownika

Cechy produktu:

Wymiary fizyczne

  4,9 × 7,3 × 2,1 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 3,5 × 4,7 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 200 × 265 pikseli
Kolorowy wyświetlacz  
Masa 60 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii do 15 godz.
Klasa wodoszczelności IPX7
Obsługa GPS tak
GLONASS tak
Bardzo czuły odbiornik tak
Wysokościomierz barometryczny tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) tak

Mapy i pamięć

Mapa bazowa tak
Obsługa kart danych Nie
Waypointy/ulubione/pozycje 200
Trasy 100 (tras)
Historia okrążeń do 200  godz.

Funkcje rowerowe

Zgodność z urządzeniem Vector tak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu Tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna Tak
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem) tak
Kursy tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) tak
Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia) tak
Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu) tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń) tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków) tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna tak
Dostosowywane ekrany tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów) Tak (rejestruje dane ok. 1 na sekundę)
Temperatura (wyświetla i zapisuje pomiary temperatury podczas jazdy) tak
Shock Resistant tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)  
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)  

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Zgodność z radarem rowerowym i oświetleniem Varia™: Tak
 • Możliwość zdalnego sterowania Edge®: Tak
 • Funkcja LiveTrack: Tak
 • Zaawansowana analiza efektywności i mocy, w tym nowa funkcja Czas w strefie, śledzenie współczynnika FTP, pułap tlenowy i odpoczynek dla jazdy rowerem oraz dynamika jazdy
 • Profil trenażera rowerowego pozwala wyświetlać i obsługiwać dane ze zgodnych trenażerów rowerowych
 • Obsługa funkcji segmentów w urządzeniu umożliwia dynamiczną i wciągającą rywalizację
 • Temperatura robocza: od -20°C do +55°C
 • Funkcje online przez smartfon: Tak
 • Zgodność z Garmin Connect™ i Garmin Connect™ Mobile: Tak
 • Zgodność z kamerą sportową VIRB®: Tak
 • Integracja z elektronicznym systemem zmiany przełożeń Shimano Di2: Tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 • Fabrycznie załadowana mapa Garmin Cycle Map: tak
 • Obsługa Wi-Fi®: Nie
 • Planowanie podróży powrotnej: tak
 • Planowanie tras: tak

 

Triathlon to sport wytrzymałościowy

Triathlon dyscyplina sportowa, olimpijska od 2000 roku.

Ten mozolny sport składa się z konkurencji, które następują po sobie bezpośrednio: pływania, kolarstwa oraz biegania. Do każdej z tych trzech dyscyplin wymagany jest właściwy dla każdej z nich sprzęt. Wybór odpowiednich akcesoriów nie jest łatwy, jako specjalistyczny sklep z siedzibą w Szczecinie dysponujemy odpowiednią wiedzą, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Rower do Triathlonu - dla zaangażowanych.

Odmienność rowerów triathlonowych od szosowych jest dosyć spora, poza widocznymi na pierwszy rzut oka różnicami w wyglądzie, podstawowa rozbieżność to ta w geometrii roweru, która wymusza pozycje w której triatlonista pedałuje używając mięśni i ułożenia miednicy zbliżonych do tych używanych podczas biegu, dzięki temu przejście z jednej dyscypliny w drugą jest łatwiejsze. W rowerach do triathlonu producenci położyli duży nacisk na właściwości aerodynamiczne, które są dopracowywane do perfekcji. Dla mniej wymagających proponujemy dostosowanie i drobne przeróbki rowerów szosowych czy MTB, które będą wystarczające do treningów oraz na zawody triathlonowe.

Kask - obowiązkowy podczas każdych zawodów.

Do triathlonu najlepsze są kaski do jazdy na czas zaczerpnięte z kolarstwa zawodowego, są bardziej aerodynamiczne, dzięki nim zawodnik traci mniej energii do przezwyciężenia oporów powietrza. Podobnie jak normalne kaski rowerowe, zwiększają one bezpieczeństwo zawodnika, chronią podczas upadków i kolizji.

Odzież Triathlonowa - oszczędzisz cenne minuty.

Stroje startowe, to przede wszystkim spodenki z odchudzoną wkładką, dającą większy komfort i szybciej schnącą - dzięki czemu można w nich pływać jeździć na rowerze oraz biegać nie tracąc cennego czasu na zmianę odzieży w strefie zmian. Stroje są jedno lub dwuczęściowe, te pierwsze wybierane na krótsze dystanse, drugie na połówkę i cały Iron man. Sugerujemy kupno strojów z kompresją.

Odzież kompresyjna compressport- lepsze osiągi i szybsza regeneracja po wysiłku.

Ucisk w odpowiednich miejscach powoduje lepszą cyrkulację krwi. Wsparcie zapobiega mikro urazom oraz kontuzjom. Dlatego kompresja staje się coraz częstszym wyborem zawodowych sportowców wszystkich dyscyplin. Do najczęściej stosowanych należą opaski kompresyjne na łydki oraz uda, coraz częściej w triathlonie wybierane są całe stroje kompresyjne. Zalecamy sprawdzonych producentów specjalizujących się w kompresji, takich jak Compressport oraz Cep.

Pianki do triatlonu - lepsze osiągi i komfort termiczny.

Pianki wykonane są z neoprenu o różnej grubości i objętości. Lepsze kombinezony wykonane są z neoprenu Yamamoto, oraz posiadaj panele różnej grubości w różnych częściach pianki powodując lepszą wyporność. Pianki są obowiązkowe przy niższych temperaturach wody. Dobór rozmiaru oraz odpowiedniego modelu jest bardzo ważny, nie może być za duża bo wpływająca i zalegająca woda będzie spowalniać pływaka, nie może być za ciasna żeby nie krępować ruchów i ograniczać oddychania. Wybierz tę która będzie odpowiednia do Twojego poziomu i stylu pływania. Więcej informacji znajdziesz na www.wetsuits.pl

Buty do biegania - wygoda i bezpieczeństwo.

Buty triathlonowe do biegania zostały zaprojektowane tak aby można było w nich biegać bez skarpet, zapewnia to specjalna wyściółka i specjalne szwy. Dodatkowo wyposażone są w specjalne sznurówki, dzięki którym nie trzeba wiązać butów. Wszystko to znacznie przyśpiesza przejście z jednej konkurencji w drugą. Obuwie te jest również bardziej przewiewne, często ma otwory wentylacyjne w podeszwach by lepiej odprowadzać ciepło i wilgoć.

Akcesoria - wszelkie niezbędne do triathlonu w Szczecinie.

Systemy nawadniające, bidony aerodynamiczne, pasy z bidonami pozwolą kontrolować odpowiednie nawodnienie organizmu podczas treningu i zawodów. Systematycznie pijąc wodę lub napoje izotoniczne unikniesz kurczy mięśni, przegrzania.

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Promocje
Zoot West Coast Tee -koszulka do biegania
Zoot West Coast Tee -koszulka do biegania
179,00 zł 99,00 zł
Trening siłowy do triathlonu - książka
Trening siłowy do triathlonu - książka
34,90 zł 29,99 zł
szt.
Tacx Satori Smart T2400 - trenażer
Tacx Satori Smart T2400 - trenażer
1 149,00 zł 1 149,00 zł
szt.
Elite Ombra Bidon 550ml
Elite Ombra Bidon 550ml
25,00 zł 21,00 zł
szt.
Rogelli RG-T228 - buty kolarskie triathlonowe
Rogelli RG-T228 - buty kolarskie triathlonowe
305,00 zł 299,00 zł
Madwave Dry Training - guma z wiosełkami mocna
Madwave Dry Training - guma z wiosełkami mocna
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Tacx Gem Bikebracket - wieszak na rower
Tacx Gem Bikebracket - wieszak na rower
179,00 zł 159,00 zł
szt.
Fuji Aloha 1.1 - rower triatlonowy 2016
Fuji Aloha 1.1 - rower triatlonowy 2016
6 199,00 zł 4 700,00 zł
Wkład suportu BB-MT800 Press Fit Shimano XT
Wkład suportu BB-MT800 Press Fit Shimano XT
105,00 zł 84,90 zł
szt.
Skarpety CRAFT Gran Fondo - skarpety kolarskie
Skarpety CRAFT Gran Fondo - skarpety kolarskie
49,00 zł 39,00 zł
Elite Crystal Ombra Bidon 550ml czerwony
Elite Crystal Ombra Bidon 550ml czerwony
31,90 zł 29,00 zł
szt.
Bidon aerodynamiczny XLC WB-K04 650ml magnetyczny
Bidon aerodynamiczny XLC WB-K04 650ml magnetyczny
199,00 zł 140,00 zł
szt.
Craft Rime Jacket - kurtka kolarska zimowa damska
Craft Rime Jacket - kurtka kolarska zimowa damska
379,00 zł 319,00 zł
Knog R70 Blinder Road - lampka rowerowa tylna
Knog R70 Blinder Road - lampka rowerowa tylna
219,00 zł 179,00 zł
Catlike Whisper TRI - buty kolarskie triathlonowe
Catlike Whisper TRI - buty kolarskie triathlonowe
899,00 zł 719,00 zł
Wahoo Kickr Core Smart Trainer - Trenażer rowerowy 2018
Wahoo Kickr Core Smart Trainer - Trenażer rowerowy 2018
3 499,00 zł 3 279,00 zł
szt.
Wysyłki
Przesyłka kurierska

Kurier -15zł
Pobranie -20zł

Przesyłka pocztowa

Paczka -12zł
Pobranie -16zł

InPost paczkomaty - tania i dyskretna wysyłka

Paczkomat - 9,9zł

Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 300zł

Powyżej - 300zł

Płatności

Kupuj na raty

Nowości
Buty triatlonowe Crono CT1 - kolarskie
Buty triatlonowe Crono CT1 - kolarskie
599,00 zł
szt.
Owijka Supacaz Velvet Silicone Gel - niebieska
Owijka Supacaz Velvet Silicone Gel - niebieska
149,00 zł 125,00 zł
szt.
Owijka Supacaz Velvet Silicone Gel - czarna
Owijka Supacaz Velvet Silicone Gel - czarna
149,00 zł 125,00 zł
szt.
Owijka Supacaz Super Sticky Kush Classic - czerwona
Owijka Supacaz Super Sticky Kush Classic - czerwona
149,00 zł 125,00 zł
szt.
Elite Takuin - pojemnik na narzędzia - czerwony
Elite Takuin - pojemnik na narzędzia - czerwony
105,00 zł 95,00 zł
szt.
Elite Fly Bidon 550ml pomarańczowy
Elite Fly Bidon 550ml pomarańczowy
22,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy od home.pl