Languages
Basket

products: 0

value: €0.00

go to cart

Producers
 

Notio Konect - sensor pomiaru aerodynamiki w czasie rzeczywistym

Availability: last items
Dispatched within: 3 days
Price: €1,009.86 1009.86
quantity szt.
You gain 2,370 points [?]
add to wish list
Rating: 5
Vendor: Notio Konect
Product code: NOT-19-0001

Description

Notio Konect - sensor pomiaru aerodynamiki w czasie rzeczywistym

Notio Konect to najnowocześniejsze, innowacyjne narzędzie pozwalające na jeszcze efektywniejszy trening kolarski. Jeżeli jesteś nastawiony na osiąganie coraz lepszych wyników, dążysz do urywania kolejnych sekund, a każdy generowany wat mocy jest na wagę złota ten kompaktowy system pozwoli na 100% efektywne wykorzystanie każdego pokonanego kilometra, mierząc i korelując wiele danych w czasie rzeczywistym. Notio Konect pomaga zarówno zawodowym, jak i rekreacyjnym kolarzom i triatlonistom osiągać lepsze wyniki na każdym poziomie.

Notio Konect jest lepszy od tunelu aerodynamicznego.To lekkie urządzenie, które kompleksowo analizuje każdą jazdę w czasie rzeczywistym, w rzeczywistych warunkach. Oblicza CdA (aerodynamiczny współczynnik oporu) w czasie rzeczywistym, co pozwala ocenić, zrozumieć i poprawić każdy aspekt kolarskiego i triathlonowego treningu.
Nasza innowacyjna technologia, sprawdzona w dziedzinie lotnictwa, koreluje różne czynniki, obliczając CdA w czasie rzeczywistym. Urządzenie pozwoli określić ilościowo elementy, które mają wpływ na osiągi na rowerze. Jaki wpływ ma wiatr i topografia, oraz w jaki sposób rozkłada się nasza generowana moc. Urządzenie oprócz własnych czujników łączy się z innymi zewnętrznymi czujnikami, wykorzystując dane w obliczeniach na żywo.
 
Notio Konect, to najpotężniejszy multisensor, który również jest najbardziej kompaktowy, dając możliwość rozbudowy. Dane są rejestrowane w czasie rzeczywistym mogąc analizować wyniki z wielu następujących po sobie jazd, dając pełen obraz naszej pozycji. Lepsza pozycja zapewni większą moc, mniejszy opór i większy komfort. Odkryj swoje idealne ułożenie ciała, aby osiągnąć najlepsze wyniki sportowe. Pracuj nad efektywnością, monitorując swoje postępy.
 
Dzięki wbudowanemu systemowi transmisji danych Bluetooth i ANT+, Notio Konect może łączyć się z większością urządzeń na rynku. Dane możemy odczytywać w czasie rzeczywistym z platform mobilnych, smartfona, smartwatcha lub dowolnego innego urządzenia. Możemy także użyć kabla USB, podłączając urządzenie do komputera. Dostępne dane można zapisywać, analizować oraz udostępniać innym użytkownikom.
 
Notio Konect pozwala zoptymalizować swoją pozycję pod kątem aerodynamiki podczas jazdy w dowolnym momencie, w rzeczywistych warunkach. Lepsza pozycja oznacza większą moc, mniejszy opór i większy komfort. Dzięki Notio Konect możesz sprawdzić, który kask czy koła są dla Ciebie najlepsze. Wbudowany czujnik wibracji jest w stanie określić drgania oddziałujące na rower i kolarza w zależności od ciśnienia w oponach i jakości nawierzchni po której jedziemy.
 
Notio Konect analizuje i koreluje dane wysyłając je do zgodnego urządzenia. Urządzenie ma wbudowany czujnik temperatury, wilgotności, ciśnienia, żyroskopowy i akcelerometr, przekazując użytkownikowi dane takie jak: współczynnik oporu aerodynamicznego, wysokość względna, nachylenie, gęstość powietrza, prędkość i kierunek wiatru, opór generowany przez drogę i wiatr oraz wibracje i przyspieszenie. 
 
 
Zestaw zawiera:
 • Urządzenie Notio Konect
 • Zestaw Combo Garmin TT z interfejsem GoPro
 • Uchwyt na kierownicę Combo Garmin z interfejsem GoPro
 • Kabel Micro USB
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Oprogramowania:
 • Notio Konect Controller iOS App
 • Garmin Connect IQ - Aerofields
 • Golden Cheetah Notio Konect
   
  Do prawidłowego działania urządzenia wymagane jest posiadanie:    
  • Miernika mocy   
  • Czujnika prędkości ANT +    
  • Urządzenia iOS (10.0+) z Bluetooth   
  • Garmina (kompatybilny z Garmin IQ)   
  • Mac OS X (10.10+) lub Windows (wersja 10 +, 64-bitowa)
 
up
Shop is in view mode
View full version of the site

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy od home.pl