Languages
Basket

products: 0

value: €0.00

go to cart

Producers
 

Kask czasowy Rudy Project Boost PRO - czarny

hl690010 boost pro czarny.jpg
 • discount
Availability: last items
Dispatched within: 3 days
Price: €148.82 €204.10 148.82
The lowest price during 30 days prior to the promotion: €204.10 If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
quantity szt.
You gain 350 points [?]
add to wish list
* - Field mandatory
Rating: 5
Vendor: Rudy Project
Product code: HL690011

Description

Kask czasowy Rudy Project Boost PRO - czarny

Najnowszy produkt marki Rudy Project to połączenie bezpieczeństwa, skuteczności, aerodynamiki, doskonałego designu oraz najnowszych technologii ograniczających masę produktu. Wiele godzin testów pozwoliło stworzyć kask idealny do startów w triathlonach, codziennych treningów i wyścigów kolarskich.

Po intensywnych testach w tunelu aerodynamicznym z udziałem największych sław triathlonu i kolarstwa, Rudy Project stworzył jeszcze bardziej aerodynamiczną wersję znanego dotąd kasku Boost 01. Celem projektantów było stworzenie jak najbardziej aerodynamicznej konstrukcji przy zachowaniu jak największego poziomu komfortu jazdy. Boost Pro znacznie zmniejsza opór aerodynamiczny, pozwalając na oszczędzenie cennych watów pordczas jazdy w pozycji czasowej, za sprawą całkowicie płaskiej powierzchni, która nie zaburza przepływu powietrza. Przednia zaślepka jest w pełni demontowalna zwiększając tym samym wentylację tak bardzo potrzebną podczas jazdy w upalne dni.

Aerodynamiczne właściwości kasku zostały potwierdzone przez Swissside. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu w Formule 1 firma Swissside zrewolucjonizowała branżę rowerową. Ich nieoceniona wiedza o aerodynamice i inżynierii pozwoliła wspomóc inżynierów Rudy Project tworząc kask aerodynamicznie doskonały.

System montowanych szybek Flip Up pozwala osiągnąć zwiększoną dynamikę przepływu powietrza, minimalizując zmęczenie oczu. Praktyczny system otwierania szybki ułatwi ci zakładanie kasku.
Kształt kasku został zainspirowany płetwą grzbietową rekina dzięki czemu pomaga przekształcić siłę boczną wiatru w siłę skierowaną do przodu, tak jak byłby to kask z długim ogonie. Podczas wiatru czołowego kask minimalizuje opór w sposób maksymalnie efektywny.
Kask został wykonany w technologii In-Mold odlewając zewnętrzną powłokę z poliwęglanu bezpośrednio podczas etapu wtryskiwania pianki polistyrenowej (EPS). Rezultatem jest o wiele bardziej sztywna struktura, która jest odporna na uderzenia, a przy tym wyjątkowo lekka. Połączone struktury EPS, elementów z poliwęglanu i egzoszkieletu zapewniają odporność na uderzenia, rozpraszając energię, zapobiegając przeniesieniu uderzenia na głowę zawodnika.

Cechy produktu:

 • technologia in-mold
 • Przedni i tylne otwory wentylacyjne
 • regulowane zapięcie
 • komfortowa wyściółka
 • 2 rodzaje "zaślepień" czołowych kanałów wentylacyjnych (triathlon, wyścigi czasowe time trial) (w komplecie)
 • waga: 300g S/M
 • rozmiary: S/M 54-58cm, L 59-61cm
 • certyfikaty: CE / EN 1078
 • zaprojektowany z użyciem tunelu aerodynamicznego
 • znakomity komfort dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów oraz wielu precyzyjnych regulacji

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy od home.pl