Languages
Basket

products: 0

value: €0.00

go to cart

Producers
 

Garmin Forerunner 935

935 garmin zegarek.jpg
 • discount
Availability: chwilowo niedostępne
Price: €348.46 €510.03 348.46
The lowest price during 30 days prior to the promotion: €510.03 If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
quantity szt.
You gain 810 points [?]
add to wish list
Rating: 5
Vendor: Garmin
Product code: 010-01749-04

Description

Garmin Forerunner 935 - zegarek triathlonowy z pomiarem tętna na nadgarstku

Jeżeli Twoją pasją jest pływanie, jazda na rowerze oraz bieganie, a sport to nie tylko weekendowa rozrywka to zegarek Garmin 935 jest właśnie dla Ciebie. Najnowsza odsłona zegarka dla triathlonistów waży zaledwie 49g, posiada wydajniejszą baterię, ultra szybki GPS, barometr, termometr oraz wysokościomierz, a wszystko to opakowane w małym zgrabnym urządzeniu. Zegarek oceni Twój stan wytrenowania, aby określić, czy trenujesz wystarczająco intensywnie lub czy się nie przetrenowujesz. W połączeniu z czujnikami biegowymi, rowerowymi i pływackimi otrzymujemy zegarek kompletny, który sprosta oczekiwaniom wszystkich sportowców.

Pływanie

Pływanie w basenie, a może otwarty akwen, to bez znaczenia zegarek Forerunner 935 zegarek zmierzy dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów i wynik SWOLF. Funkcja dziennika ćwiczeń umożliwia zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii. Urządzenie oferuje nawet funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów. w połączeniu z paskiem pływackim HRM-Swim zegarek dostarczy danych dotyczących tętna podczas pływania.

Jazda na rowerze

W połączeniu z czujnikami prędkości, rytmu i tętna, a także mocy zegarek dostarczy kompletnej wiedzy na temat treningu i intensywności jazdy na rowerze.  Podczas gdy mamy możliwość jazdy z czujnikiem tętna i miernikiem mocy zegarek określi szasowany poziom pułapu tlenowego. Kolorowy wskaźnik pokazuje pozycję użytkownika w stosunku do innych sportowców w tym samym przedziale wiekowym. Zegarek daje również możliwość przesyłania danych do serwisu Garmin Connect poszerzającym możliwość analizy treningu. Istnieje również możliwość synchronizacji danych z najpopularniejszymi serwisami takimi jak Strava, Endomondo czy Trainingpeaks. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Garmin Connect zegarek bezprzewodowo łączy się z telefonem i przesyła dane bezpośrednio po zakończeniu treningu

Bieganie

Garmin 935 to szerokie spektrum danych dynamiki biegu w trakcie treningu. Model 935 ułatwi Ci uzyskanie optymalnej kondycji biegowej w przypadku użycia go w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™. Sparowanie umożliwia gromadzenie w urządzeniu danych dotyczących rytmu (całkowita liczba kroków na minutę), odchylenia pionowego (wysokość odbicia podczas kroku) i czasu kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu). Jeżeli jednak uznasz, że nie potrzebujesz tak zaawansowanych danych zegarek określi Twoje tętno za pomocą wbudowanego czujnika w nadgarstku.

Zegarek ma zaprogramowane również inne aktywności takie jak bieganie w pomieszczeniu jazdy rowerem w pomieszczeniu, pływania na otwartym akwenie, biegów narciarskich, sportów wioślarskich, biegów przełajowych, pieszych wędrówek, treningów siłowych Swimrun oraz wiele więcej. dodatkowo możemy ustawić własne typy treningów.

Ciekawą nowością w modelu jest stan wytrenowania czyli nowe narzędzie monitorowania wydolności, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu. Pomiar Efektu treningu beztlenowego umożliwia wgląd w niezwykle istotne obszary treningu, pokazując, w jaki sposób Twój trening podnosi możliwość przekraczania kolejnych barier. Całościowe obciążenie treningowe mierzące intensywność treningów z ostatnich 7 dni to kolejny niespotykany dotąd parametr określany przez zegarek.

Nowy Garmin 935 to również wydajniejsza bateria starczająca na 24 godziny pracy w trybie GPS, 60 godzin w trybie Ultratrack oraz do 2 tygodni w trybie klasycznego zegarka. Zegarek posiada oczywiście możliwość połączenia go z telefonem opartym na systemie Android, IOS i Microsoft. Dodatkowo zegarek umożliwia automatyczne przesyłanie do serwisu Garmin Connect, korzystanie z monitów dźwiękowych, sterowanie muzyką i wiele więcej. Dla Twoich najwierniejszych kibiców dajemy możliwość śledzenia twojego biegu i jazdy w czasie rzeczywistym dzięki usłudze LiveTrack. GroupTrack to opcja śledzenia partnerów z którymi trenujesz w grupie.  Jeśli szukasz szybkiego połączenia Wi-Fi®, aby sprawnie pobierać dane z chmury lub je tam przesyłać, skorzystaj z urządzenia 935 również to zrobi.

Z zegarkiem Forerunner 935 możesz trenować nawet tam gdzie nie ma zasięgu komórkowego. Za sprawą GPS i GLONASS zegarek umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Wbudowany barometr zapewnia informacje o wysokości dostarczane w czasie rzeczywistym. Termometr jest doskonałym uzupełnieniem całego urządzenia.

Zegarek GPS Forerunner 935 automatycznie synchronizuje się z serwisem Garmin Connect, specjalnym oprogramowaniem dla użytkowników urządzeń Garmin. Dla użytkowników smartphonów dostępna jest również wersja mobila dostepna w Sklepie Play lub AppStore. Zegarek daje również możliwość pełnej personalizacji, stosując pola danych, bezpłatne tarcze zegarka, a nawet aplikacje, takie jak Uber i Accuweather, oraz Trainingpeak a wszystko to dostępne przez Connect IQ™. Dla użytkowników Strava, zegarek również ma coś specjalnego. 935 jest w pełni kompatybilny z usługa Strava Live Segments. Już dziś możesz na bieżąco synchronizować segmenty biegowe i kolarskie ze swoim nowym zegarkiem.

Zupełną nowością jest wbudowane oprogramowanie Trainingpeaks w zegarku. Po synchronizacji z aplikacją w telefonie urządzenie na bieżąco poprowadzi Cię przez trening, wyświetlając przy tym docelową intensywność i czas trwania interwałów bezpośrednio z aplikacji TrainingPeaks. Po zakończeniu sesji automatycznie synchronizuje zakończony trening z aplikacją TrainingPeaks, co umożliwi dokładną analizę wydajności i pomiar postępu w realizacji celów.

Zawartość pudełka:

 • Forerunner 935
 • Ładowarka sieciowa
 • Zaczep do ładowania
 • Podręcznik użytkownika

Dane techniczne:

Materiał obiektywu

 

szkło

Materiał ramki

tworzywo wzmocnione włóknem szklanym

Obudowa tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Paski do zegarka QuickFit™

tak (22 mm)

Materiał paska

silikon

Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)

47 × 47 ×13,9 mm

Wymiary fizyczne 46,7 × 53,9 mm; całkowita długość 254 mm; 13,4 mm z czujnikiem pomiaru tętna
Masa 49 g
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Bateria Bateria litowo-jonowa
Typ wyświetlacza czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 30,5 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 240 pikseli średnicy
Kolorowy wyświetlacz tak
Czas działania baterii Do 2 tygodni w trybie zegarka; do 24 godzin w trybie GPS, do 50 godzin w trybie UltraTrac™ (z nadgarstkowym pomiarem tętna) lub do 60 godzin w trybie UltraTrac™ (bez nadgarstkowego pomiaru tętna)
Pamięć/historia 64 MB

Cechy zegarka

Czas/data Funkcje daty i alarmu
Synchronizacja czasu przez GPS tak
Automatyczny czas letni tak
Budzik tak
Minutnik tak
Stoper tak
Godzina wschodu/zachodu słońca tak

Czujniki

GPS  
GLONASS  
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™  
Wysokościomierz barometryczny  
Kompas  
Żyroskop  
Akcelerometr  
Termometr  

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth® Smart, ANT+™, Wi-Fi®
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) tak
Powiadomienia z telefonu tak
Kalendarz tak
Prognoza pogody tak
Sterowanie muzyką tak
Kreator tarcz zegarka Face It™ tak
Znajdź mój telefon tak
Pilot VIRB® tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile tak
Funkcja Znajdź mój telefon tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków  
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)  
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)  
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)  
Spalone kalorie  
Piętra w górę  
Przebyty dystans  
Minuty intensywnej aktywności  
Funkcja TrueUp™  
Funkcja Move IQ™  

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Prędkość i dystans GPS tak
Strony własnych danych tak
Zaawansowane treningi tak
Plany treningów do pobrania tak
Auto Pause® tak
Autoprzewijanie tak
Auto Lap® tak
Ręcznie oznaczane okrążenia tak
Konfigurowalne alerty okrążenia tak
Konfigurowalne alerty tak
Alert wibracyjny tak
Monity dźwiękowe tak
Czas ukończenia tak
Virtual Partner tak
Virtual Racer™ tak
Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych) tak
Pułap tlenowy tak
Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu) tak
Efekt treningu (aerobowego) tak
Efekt treningu (beztlenowego) tak
Asystent kursu tak
Historia aktywności w zegarku tak
Segmenty (Live, Garmin) tak
Niestandardowe profile danych tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków tak
Przyciski dostępu tak
Aplikacja LiveTrack tak
Group LiveTrack tak
Wiek sprawnościowy tak w aplikacji

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna tak
Alerty tętna tak
Kalorie na podstawie tętna tak
% maksymalnego tętna tak
% rezerwy tętna tak
Czas odpoczynku tak
Automatyczne tętno maksymalne tak
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku) tak (ze zgodnym akcesorium)
Zgodność z paskiem to pomiaru tętna tak (czujniki ANT+™ i Bluetooth® Smart)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia) tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu

Bieganie, bieganie w pomieszczeniach, biegi przełajowe

Pomiar GPS odległości, czasu i tętna tak
Dynamika biegu tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku) tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu) tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco) tak (ze zgodnym akcesorium)
Cadence (provides real-time number of steps per minute) tak
Pomiary fizjologiczne tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji) tak
Próg mleczanowy (poprzez analizę tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć) tak (ze zgodnym akcesorium)
Treningi biegowe tak
Symulator wyścigu tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) tak

Funkcje golfowe

Odległość do początku, środka i końca greenów  
Odległość do lay-upów/doglegów  
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)  
Cyfrowa tablica wyników tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e, średnia odległość uderzeń)  
Garmin AutoShot™  
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki  
Hazardy i cele na polu golfowym  
Zgodność z czujnikiem TruSwing™  
Timer rundowy / licznik dystansu  

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie

Piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, wiosłowanie stacjonarne, aktywność Jumpmaster, aktywność taktyczna

Nawigacja od punktu do punktu tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco tak
Wróć do startu tak
Funkcja TracBack® tak
Tryb UltraTrac™

tak

Profil wysokości tak
Dystans do celu tak
Wskaźnik trendu barometru tak
Ostrzeżenie przed burzą tak
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką tak
Prędkość pionowa tak
Całkowity wznios/spadek tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp™ tak
Współrzędne GPS tak
Odwzorowany punkt trasy tak
Celuj i idź tak
Pomiar powierzchni tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski tak (przez Connect IQ™)
Informacje o położeniu słońca i księżyca tak (przez Connect IQ™)
Podwójna siatka współrzędnych tak

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem

Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim

Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy) tak
Wyścig z aktywnością tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) tak
Trening interwałowy tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) tak (ze zgodnym akcesorium)
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments) tak
Zgodność z urządzeniem Vector™ tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów) tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) tak
Zgodność ze światłami Varia™ tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)

tak (czujniki ANT+™ i Bluetooth® Smart)

Funkcje pływackie

Fabrycznie załadowane profile pływania

Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie

Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu) tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) tak
Treningi pływackie tak
Efektywność pływania (SWOLF) tak
Dziennik ćwiczeń tak
Zaawansowane funkcje pływania (alert czasu/dystansu, odliczanie do startu, zaawansowane liczniki czasu odpoczynku) tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) tak
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu) tak(with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Pomiary fizjologiczne: tak (czas odpoczynku, próg mleczanowy, współczynnik FTP, pomiar tętna do wysiłku, pułap tlenowy dla biegu i jazdy rowerem, symulator wyścigu, status wytrenowania, obciążenie treningowe, efekt treningu beztlenowego)
 • Dynamika biegu (z opcjonalnym akcesorium)
 • Przygotowanie wydolnościowe
 • Interfejs: USB, Wi-Fi® i Bluetooth®
 • Funkcja biegu/chodu: tak
 • Ustaw czas docelowy / końcowy: tak
 • Własne alerty: tak
 • Dostosowywany ekran okrążenia
 • Obsługa Connect IQ: tak (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
 • Łączność bezprzewodowa: tak
 • UltraTrac: tak

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy Shoper.pl