Languages
Basket

products: 0

value: €0.00

go to cart

Producers
 

Garmin Edge 1030 Bundle - licznik rowerowy GPS z czujnikami Mapa Topo Polski i EU

Availability: last items
Dispatched within: 24 hours
Price: €656.73 656.73
quantity szt.
You gain 1,540 points [?]
add to wish list
Rating: 5
Vendor: Garmin
Product code: 010-01758-11-Topo

Description

Garmin Edge 1030 Bundle - licznik rowerowy z funkcjami GPS i czujnikami prędkości, tętna oraz kadencji z mapą topograficzną Polski i Europy

Profesjonalny licznik rowerowy z modułem GPS i zaawansowanymi funkcjami treningowymi o przekątnej ekranu 3,5. Licznik łączy w sobie funkcje nawigacji, pomiaru wszystkich najważniejszych parametrów treningowych ( niezbędne zgodne czujniki) oraz współpracuje z systemami bezpieczeństwa takimi jak inteligentne oświetlenie i radary Garmin.

Innowacyjny system Trendline pozwala wyznaczać najciekawsze trasy według ich popularności korzystając z miliardów przejechanych tras po szosach i bezdrożach przez użytkowników w serwisie Garmin Connect. Fabryczna mapa Garmin Cycle Map ułatwia nawigację i orientację w nieznanym terenie. Ulepszony system komunikacji między rowerzystami pozwala pozostać w stałym kontakcie z grupą. Strava Live Segments pozwala na ciągłą rywalizację na ulubionych segmentach, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Ulepszona bateria działa do 20 godzin, w połączeniu z zewnętrzną baterią Garmin Charge nawet do 40 godzin.

Kompletne urządzenie dla każdego pasjonata rowerów.

Model 1030 poza funkcjami nawigacyjnymi łączy się z coraz szerszą grupą akcesoriów rowerowych badających nasze parametry takie jak tętno, moc, kedencję, prędkość oraz wiele innych. Dla poprawy bezpieczeństwa licznik łączy się z inteligentnym oświetleniem i radarami Garmin. Pełna współpraca z napędami Di2 daje możliwość kontrolowania przełożeń i pracy naszego roweru na bieżąco.

Wyznaczanie tras według ich popularności. 

Wyjechałeś na wakacje i nie wiesz gdzie pojechać? Dzięki systemowi Trendline i miliardom przejechanych kilometrów przez użytkowników Garmin Connect licznik 1030 generuje najciekawszą trasę w wyznaczonym obszarze. Kolejność wyszukiwania trasy szosowej lub terenowej odbywa się przy pomocy ilości przejechanych kilometrów na danym odcinku. 

Nawigacja Garmin Cycle Map

1030 będzie Twoim przewodnikiem w każdym terenie. Licznik ma fabrycznie wgraną mapę, która  zapewnia szczegółowe wskazówki i nowe ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o nadchodzących ostrych zakrętach. Podczas jazdy urządzenie przekazuje dane wysokości, wyświetla punkty szczególne i pozwala wyszukiwać adresy. Wystarczy podać dystans i kierunek jazdy, a garmin podpowie do trzech najciekawszych tras.

Komunikacja z kolegami z grupy

Od teraz nie musisz sięgać po telefon jeżeli któryś z twoich kolegów pojedzie szybciej lub zostanie w tyle. Funkcja komunikacji pozwala wysyłać wiadomości do innych użytkowników grupy. Możesz poinformować innych, że zaraz będziesz, właśnie ich gonisz lub odpuszczasz i jedziesz do domu. Jeżeli złapiesz defekt będziesz mógł wysłać wiadomość korzystając z funkcji Group Track.

Pełna łączność z telefonem

Licznik rowerowy Edge 1030 daje możliwość podglądu nieodebranych połączeń oraz wysyłania wiadomości, np. Zaraz będę. Możesz także udostępnić informacje o Twojej bieżącej lokalizacji Twoim znajomym i rodzinie przy pomocy LiveTrack. Korzystaj z funkcji automatycznego przesyłania do serwisu Garmin Connect, pobieraj darmowe aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ, a nawet łącz się z siecią Wi-Fi®, aby w prosty sposób przeprowadzać aktualizacje oprogramowania urządzenia

Wygoda i bezpieczeństwo

Licznik rowerowy Edge 1030 kompatybilny jest z uchwytami wpuszczanymi, które pozwalają na montaż urządzenia na jednej płaszczyźnie z kierownicą, a nie ponad nią. Dodatkowo daje to możliwość podłączenia baterii zewnętrznej Garmin Charge oraz systemów Varia zwiększających bezpieczeństwo kolarza. Licznik rowerowy Edge 1030 jest zgodny z radarem wstecznym oraz inteligentnym oświetleniem rowerowym Varia, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Urządzenie jest wyposażone w funkcję wykrywania zdarzeń5, która automatycznie wysyła do kontaktu alarmowego pozycję użytkownika w razie problemów

Strava Live Segments

Korzystasz ze Stravy i chcesz na żywo pokonywać kolejne segmenty. Nic prostszego. Po sparowaniu z telefonem podłączonym do internetu możesz na bieżąco pokonywać segmenty otrzymując informacje o jego początku i końcu otrzymując informacje o Twojej pozycji i wyniku. Dodatkowo funkcja pozwala wyszukać najciekawsze segmenty.

TrainingPeaks

Jeden z najpopularniejszych programów do planowania i realizacji treningu. Pełna synchronizacja z TrainingPeaks pozwala na realizację jednostek treningowych zapisanych w aplikacji bez dodatkowych czynności. Wystarczy włączyć swoje urządzenie i rozpocząć trening. Aplikacja przeprowadzi Cię przez cały trening, dając wskazówki odnośnie intensywności, prędkości i czasie danego odcinka. Po treningu urządzenie zsynchronizuje dane dając możliwość wnikliwej analizy w aplikacji. Trenowanie nigdy nie było tak proste.

Personalizacja Best Bike Split opartej na mocy w dniu wyścigu

Serwis Best Bike Split pozwala zobaczyć, jak zmiany w wadze, mocy i oporze powietrza wpływają na docelowy czas wyścigu i tworzy idealny plan mocy na wyścig. Dzięki aplikacji Best Bike Split Race Sync Twój plan mocy na dzień wyścigu pozwoli Ci osiągnąć najlepsze czasy. Wystarczy powiązać konto Best Bike Split z licznikiem rowerowym Edge 1030, aby wszystkie bieżące plany wyścigowe były na wyciągnięcie ręki. 

Personalizacja urządzenia.

Edge 1030 daje możliwość personalizacji pól treningowych, ściągania dedykowanych aplikacji z serwisu Connect IQ dających szereg możliwości. Aplikacja Acu Weather pokazuje prognozę pogody. Aplikacje dotyczące mocy będą na bieżąco analizowały Twoje poczynania. Wiele pól danych pozwala na ustawienie parametrów, które akurat nas interesują.

W zestawie "PL Topo 2017.2" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU Topo 2017.2" (wraz z darmową roczną aktualizacją map)

Zawartość pudełka:

 • - Edge 1030
 • - Wysokiej jakości czujnik tętna
 • - Czujnik rytmu
 • - Czujnik prędkości
 • - Uchwyty (standardowy i długi)
 • - Przewód USB
 • - Linka zabezpieczająca
 • - Dokumentacja
 • - mapa topograficzna Polski i Europy

Specyfikacja techniczna:

Ogólne

Wymiary fizyczne 58 × 114 × 19 mm
Masa 123 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Bateria bateria litowo-jonowa
Ekran dotykowy tak
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 58 × 114 × 19 mm, przekątna 88,9 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 282 × 470 pikseli
Kolorowy wyświetlacz tak
Czas działania baterii do 20 godz.

Mapy i pamięć

Możliwość dodawania map tak
Mapa bazowa tak
Obsługa kart danych 16 GB plus microSD™
Waypointy/ulubione/pozycje 200
Trasy 100 tras
Historia okrążeń up to 200 hours

Cechy zegarka

Czas/data tak

Czujniki

GPS  
GLONASS  
Wysokościomierz barometryczny  
Akcelerometr  

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Powiadomienia z telefonu  
Pilot VIRB®  

Funkcje śledzenia aktywności

Spalone kalorie  

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strony własnych danych  
Auto Pause®  
Zaawansowane treningi  
Auto Lap®  
Virtual Partner  
Pułap tlenowy  
Efekt treningu (aerobowego)  
Virtual Racer™  
Autoprzewijanie  

Funkcje rowerowe

Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)  
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)  
Trening interwałowy  
Zgodność z urządzeniem Vector™  
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)  

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)  
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do Garmin Connect)  

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Łączność: Wi-Fi®, ANT+, Bluetooth®
 • Czujnik światła otoczenia
 • Zintegrowana możliwość obsługi czujników mocy
 • Uproszczona konfiguracja za pomocą aplikacji
 • Pomiary fizjologiczne
 • Zaawansowane dane mocy
 • Segmenty: Strava
 • Funkcje online: przesyłanie, LiveTrack, pogoda, powiadomienia, wykrywanie zdarzeń, GroupTrack, podpowiedzi dźwiękowe, funkcja komunikacji między rowerzystami
 • Dostęp do aplikacji innych firm: poprzez aplikacje ze sklepu Connect IQ, w tym wgrane aplikacje Strava i TrainingPeaks
 • Wgrana mapa Garmin Cycle Map
 • Monitorowanie współczynnika FTP i mocy (W/kg)
 • Stan wytrenowania / obciążenie treningowe
 • Nawigacja przy użyciu urządzenia, aplikacje, wyznaczanie tras według popularności i przeliczanie tras
 • Dostępny otwarty interfejs API dla wybranych partnerów
up
Shop is in view mode
View full version of the site

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy od home.pl