Languages
Basket

products: 0

value: €0.00

go to cart

Producers
 

Zipp 404 NSW Carbon rear road wheel - Tubeless rim brakes

Availability: last items
Dispatched within: 5 days
Price: €1,702.72 1702.72
quantity szt.
You gain 7,500 points [?]
add to wish list
Rating: 5
Vendor: Zipp
Product code: 00.1918.518.000

Description

Koło szosowe tylne Zipp 404 NSW Carbon - Tubeless hamulce szczękowe

Nadrzędnym celem  firmy Zippa jest przyspieszenie kolarzy, a NSW to topowe rozwiązanie pozwalające osiągnąć najwyższą wydajność. Seria NSW od Zipp wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie. W laboratorium 21 wieku, nazywanym „The Nest”, projektanci tworzą prototypy produktów, które są następnie udoskonalane, wytwarzane ręcznie i testowane w pozostałej części fabryki w Indianapolis. Tak powstały również koła Zipp 404NSW.

404 NSW Carbon z hamulcami szczękowymi został zaprojektowany, tak by osiągać jak najwyższą prędkość przy wkładaniu jak najmniejszej ilości energii. Koła zbudowano na obręczach 58 mm, 404 NSW to model kół najbardziej uniwersalny, od górskich wspinaczek po płaskie sprinterskie finisze. Koła są wystarczająco lekkie by dać przewagę na podjazdach i wystarczająco mocno do jazdy na nierównych brukowych klasykach.

Model 404 NSW Tubeless wyposażono w obręcze, doskonale integrują się z szerszymi oponami typu tubeless tworząc aerodynamiczną całość, zapewniając lepsze osiągi oraz przyczepność. Wewnętrzna szerokość obręczy 404 NSW Tubeless to 19 mm, która została zoptymalizowana pod kątem użytkowania opon o szerokości 25 mm. Koła pozwalają na jazdę zarówno na tradycyjnych oponach z dętkami jak również w wersji Tubeless. Zalety opon bezdętkowych to przede wszystkim możliwość jazdy przy niższym ciśnieniu oraz płynniejszą jazdę z dobrą przyczepnością na zakrętach, zachowując przy tym niskie opory toczenia.

ABLC ™ Advanced Boundary Layer Control (ABLC) to opatentowany i rozpoznawalny wzór z wgłębieniami, który można znaleźć we wszystkich obręczach z włókna węglowego firmy Zipp. ABLC wygładza przepływ powietrza na powierzchni obręczy, będąc dostosowany do każdego modelu od 202 do Super-9 Disc. Trzecia generacja ABLC ma do czterech razy więcej wgłębień niż wcześniej.

Showstopper ™ Technologia Showstopper wykorzystuje powierzchnię hamulcową z węglika krzemu (SiC), która zapewnia maksymalną skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni. Rezultatem jest skuteczność hamowania, która w żaden sposób nie ustępuje aluminiowej obręczy, nawet podczas ulewnego deszczu. Technologia Showstopper zapewnia większą siłę hamowania na mokrej nawierzchni niż jakiekolwiek inne koło karbonowe.

W kołach zastosowano innowacyjny system piast. Dzięki technologii Axial Clutch ™ zastosowanej w piastach Cognition, Zipp zmniejszył opór tarcia, rozłączając mechanizm zapadkowy podczas jazdy. takie rozwiązanie pozwoliło osiągnąć wyższe prędkości przy wkładaniu mniejszej ilości energii. Technologia Axial Clutch pozwala również na utrzymanie prędkości w zakrętach, które nie wymagają hamowania, zwiększając w ten sposób prędkość na wyjściu z zakrętu. W piaście zamiast stalowych sprężyn użyto magnesów, które zapewniają lepszą i wydajniejszą pracę. Dzięki 36 punktom zazębienia, które zazębiają się jednocześnie, piasta działa perfekcyjnie w każdych warunkach.

Cechy produktu:

  • Logo Zipp, naniesione przy użyciu technologii bezpośredniego druku ImPress ™ firmy Zipp, nie wpływa negatywnie na wydajność aerodynamiczną
  • Obręcz o wysokości 58 mm, kompatybilna z systemem tubeless, zapewnia większą prędkość, lepsze pokonywanie zakrętów, kontrolę i komfort
  • Piasta Cognition ™ z technologią Axial Clutch ™ zmniejsza opór podczas jazdy
  • Wgłębienia ABLC Sawtooth regulują przepływ powietrza wokół obręczy
  • Powłoka Showstopper to mocne i stabilne hamowanie, nawet na mokrej nawierzchni
  • Niska masa
Model 404 NSW
Przód/Tył Tył
Rozmiar 700c
Konstrukcja obręczy Carbon
Obręcz - wewnętrzna szerokość 20mm
Kompatybilność - opona Opona lub Tubeless
Profil obręczy Symetryczny
Powierzchnia obręczy UD
Kolor (naklejka) Standard
Materiał nypli Aluminium
Nyple - system antyrotacyjny Sapim Secure-Loc
Ilość szprych 24
Zaplot 2 Cross
Rodzaj szprych CX-Ray - Black
Kompatybilność hamulców Szczękowe
Rodzaj bębenka SRAM/Shimano Road
Rodzaj osi QR 130
Materiał osi Aluminium
Kolor (piasta) Czarny mat
Mechanizm bębenka piasty Axial Clutch
Materiał bębenka Aluminium
Łożyska Stal nierdzewna
Max. ciśnienie w oponie 8,6Bara
Piasta Cognition
Limit wagowy rowerzysty 114kg
Wysokość obręczy 58mm
Tekstura powierzchni obręczy ABLC SawTooth
Waga 867g

 

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy od home.pl