Languages
Basket

products: 0

value: €0.00

go to cart

Producers
 

Rudy Project Spectrum Road Helmet Black Red

Rudy Project Spectrum czarno czerwony.jpg
  • discount
Availability: last items
Dispatched within: 3 days
Price: €157.11 €187.09 157.11
quantity szt.
You gain 360 points [?]
add to wish list
* - Field mandatory
Rating: 4.6
Vendor: Rudy Project
Product code: HL650110

Description

Kask szosowy Rudy Project Spectrum czarno czerwony

Aerodynamiczny kask Rudy Project Spectrum pozwoli na osiąganie doskonałych wyników przy zachowaniu niespotykanego dotąd komfortu, bezpieczeństwa i niskiej masy znanej do tej pory tylko z topowych modeli kasków szosowych. Rewolucyjna konstrukcja modelu Spectrum zapewnia płynną integrację trzech połączonych ze sobą wkładek EPS In Mold. Ta unikatowa konstrukcja struktura wentylację, bezpieczeństwo przy zachowaniu niskiej masy i wygody noszenia. Kask posiada 15 otworów wentylacyjnych.
 
Za odpowiedni poziom wentylacji odpowiada specjalnie zaprojektowana przednia część wyściółki, która minimalizuje proces pocenia wewnątrz kasku, poprawiając cyrkulację powietrza nawet podczas najcięższych wyścigów czy treningów.
 
Technologia In-Mold pozwala na odlewanie zewnętrznej powłoki z poliwęglanu bezpośrednio podczas etapu wtryskiwania spienialnej pianki polistyrenowej (EPS). Rezultatem jest o wiele bardziej sztywna struktura, która jest odporna na uderzenia, a dodatkowo wyjątkowo lekka, co pozwala na lepszy komfort i dopasowanie. Połączene struktury EPS, elementów z poliwęglanu i egzoszkieletu tworzą dużą odporność na uderzenia, rozpraszając energię, zapewniając dużo wyższy poziom bezpieczeństwa i rozproszenie energii uderzenia na całej powierzchni skorupy kasku.
 
Za odpowiedni system regulacji odpowiada lekki, i bardzo wytrzymały system RSR 10. System oferuje stałe przyleganie do całego obwodu głowy bez nacisku na konkretne partie, zapewniając tym samym komfort niespotykany dotąd w innych modelach.
 
Bezpieczeństwo kolarza i triathlonisty jest jednym z głównych celów Rudy Project. Kaski zostały zaprojektowane, tak by zapewnić najwyższy poziom wykonania i bezpieczeństwa. Wszystkie modele kasków w tym także Spectrum są wykonane z najlepszych materiałów, a fluorescencyjne kolory wraz z odblaskami zapewniają doskonałą widoczność na drodze, zwiększając bezpieczeństwo zawodników, zwracając uwagę kierowców. Kask Rudy Project Spectrum waży zaledwie 240g w rozmiarze M.
 
Cechy produktu:
  • Waga: 240g rozmiar M
  • Rozmiary: S(51 – 55cm) - M(55 – 59cm) - L(59 – 62cm)
  • Certyfikaty: CE / EN 1078, CPSC 12.03,AS/NZS 2063
up
Shop is in view mode
View full version of the site

Copyright 2018 ©     www.TriCarbon.pl     Stworzone przez FabrykaStron.eu & M. Drogosz     Wygląd DomGrafika.pl

Sklep internetowy od home.pl